top of page

10DENNÍ VÝZVA III.

pro úspěšné a nádherné ženy

24. 3. – 2. 4. 2022

Cítíte, že byste mohla žít plnohodnotněji, radostněji a nezávisleji?

10denní výzva je pro 10 výjimečných žen, které jsou odhodlány skočit a začít na sobě pracovat efektivněji, s jasným cílem a zaručeným výsledkem.

IMG_0609.jpg
good-vibes-only.jpg

Jste to vy?

  • Přemýšlíte, jak konečně dlouhodobě změnit svůj život k lepšímu?

  • Přivítala byste do života více radosti, lehkosti a fungujícího systému?

  • Máte více cílů a pořádně nedotahujete žádný z nich?

  • Chcete více energie pro sebe, svou rodinu, přátele a své zájmy?

  • Chcete si udržet si pozitivní mindset celý den?

  • Chcete být finančně nezávislá, ale ne na úkor své rodiny?

  • Někdy se do businessu obujete naplno a poté přichází období ticha?

  • Stále začínáte nové a nové návyky, ale ne a ne si je udržet?

  • Milujete seberozvoj, nové nástroje a tipy – ale málo které skutečně praktikujete?

  • Toužíte po 1 uceleném programu, který by zahrnoval pracovní i osobní stránku života?

10 dní, které vám změní život

stejně jako účastnicím předchozích dvou ročníků

Co mi výzva dala? Konečně jsem pochopila, jak pracovat s energií (povahou, charakterem) u sebe i u ostatních a to jak v pracovním tak osobním životě. Využívám poznatky z typologie opravdu každý den, v každé komunikaci (v obchodě, v práci, doma) a i díky probuzení intuice jsem schopna reagovat na vnější ale i vnitřní podněty s klidem a velmi efektivně - žádné výbuchy hněvu, návaly úzkosti, neadekvátní reakce atd. Po výzvě se cítím ukotvená v sobě, dokázala jsem si vymezit vlastní hranice a úžasně rozjet své podnikání.
Nástroj, který využívám denně: road map

Eva Behenská

Tento rok v březnu jsem u Martiny absolvovala velmi náročný sebepoznávací program - 10-denní výzvu spolu s dalšími 9 jedinečnými ženami. V září se konalo druhé kolo s dalšími 10 odvážlivci. A teď v pátek jsme měly společnou akci - oslavu a seznámení se naživo. I když jsme se nesešly všechny, bylo to úžasné. Jsem u Mary Kay zvyklá, že se k nám chovají jako k princeznám, mimo Mary Kay moc ne. Takže jsem byla dojatá - s Martinkou je taky vše dělané tak, abychom cítily, že si zasloužíme jen to nejlepší. Ale stejně to vždy překvapí - krásné prostředí, program, jídlo (ráda dobře jím :-)), speciální program a spousta dárečků. A báječná společnost. Marti, moc ti děkuji za to, co pro nás děláš a co jsi schopna ze mě vytáhnout. A ženy milé, pokud vám v životě něco chybí, chcete něco změnit, posunout se a uvažujete nad koučkou, Marťu srdečně doporučuji.

Vřele doporučuji jakoukoli spolupráci s Martinou, její programy a 1:1 koučování vás dostanou přesně tam, kde máte být. naladí vás na sebe, na vaše cíle, na vaše silné stránky, na vaši cestu, ukáže vám, že můžete žít v harmonickém souladu se sebou i svými blízkými, ukáže vám jak se vnitřně zklidnit a hlavně vypne autopilota a naladí na vnitřní intuici, kterou často přestáváme poslouchat. Přesně tato poznání pod její taktovkou poznávám já.

Diana Kristoforská

Pavla Pinkasová

Po 10denní výzvě se cítím silná, vědomá, vděčná a těším se na vše, co nyní přijde. Byla to neskutečná inspirativní jízda plná uvědomění. Výzva ovlivnila všechny mé oblasti v životě, ale nejvíce pracovní (jasné stanovení si svého cíle) a pak osobní (vztah sama k sobě, síla vědomi a jak zrušit/umlčet vnitřního kritika). Posunula mě práce s energiemi, jejich zvědomění a harmonizace a jsem vděčná za hluboké sebepoznání, prozření a uvědomění. Doporučila bych výzvu všem ženám, bez rozdílu věku, profese, rodinné situace. 

Jana Dragová

Po výzvě se cítím úžasně, nádherně, skvěle...prostě najednou má vše smysl. I to ranní vstávání - tzn. čas, kdy se z nutnosti stane závislost. Závislost na 10 nových energiích a přátelství navždy. Větší víra v své vlastní dobro, že to jak věci vnímám a cítím je vlastně správně. Doporučuji ženám, co bojují sami se sebou, se vztahy v rodině, cítí že je něco v jejich životě špatně a hledají harmonii ve všech oblastech svého života.

Cítím se báječně, mám za sebou 10 dní, kdy jsem měla příliv energie a inspirace, chystám se právě sázet první jarní kytky :-). 10denní výzvu bych popsala pěti slovy: Inspirace, kreativita, nápady, dovednosti a hlavně přátelství. Posunulo mě uvědomění 4 energií a pochopení, že nemusím mít zbytečné obavy, že nejsem rodilý stratég :-) Jsem vděčná, že jsem potkala (i když jen virtuálně) 10 skvělých žen a mohla s nimi sdílet své nápady a za to, že jsem dostala nové informace o technikách, které jsem neznala nebo je nevyhledávala.

Lenka

Je to neuvěřitelná změna v mém životě! Jsem vděčná za za denní dávku skvělé nálady, energie jak od Martiny tak i od 10 skvělých žen. Každá ženy by si měla projít takovou výzvou, každá z nás někdy potřebuje pomocnou ruku či radu, otevřít oči a nechat se inspirovat zkušenou koučkou.

10denní výzva? Zážitek, výzva, zábava, disciplína a dřina! Výzva ovlivnila jak pracovní oblast mého života (začít plánovat a realizovat SVOU cestu s jasným cílem, vytvořit si team lidí), tak samozřejmě i osobní (ráno brzy vstát a najít si své rituály - studená sprcha, převařená voda, komunikace s vesmírem ANO ANO ANO, road map + to do list). Jsem vděčná za to, že jsme se všechny i přes jisté obavy vzájemně otevřely a přijaly se takové jaké jsme. Výzvu bych doporučila všem ženám, které nejsou spokojené se svým životem a vědomě chtějí změnu.

Andrea

Byla to intenzivní jízda plná AHA momentů. Odstranila jsem řadu bariér, které jsem vnímala ještě před výzvou a kterých jsem se bála. Doporučuji ženám, které chtějí mít život se smyslem i radostí.

Katka

Andrea Baran

Eva Pietriková

10 dní plné ověřeného know-how, krok za krokem

IMG_1354.jpg