top of page

Revoluční kniha o změně vnímání rodičovství


Nejvýznamnější kniha o moderním přístupu k rodičovství na trhu, určená vědomým rodičům, kteří touží vychovávat své děti jinak než jejich vlastní rodiče, touží je vést k samostatnosti, autentičnosti a vzájemné úctě. 

Magneticke rodičovství 3D_stin.png
IMG_0644.jpg

Co je to Magnetické rodičovství?

Magnetické rodičovství učí, jak být dítěti kvalitním rodičem skrze empatické vedení, láskyplnou komunikaci a především vlastní vnitřní práci. Díky magnetickému rodičovství se můžeme uzdravit i my sami a zastavit tak po generace předávanou rodičovskou nadřazenost a sílu. Kniha je poselstvím bezpodmínečné lásky a víry v dobro pro nás pro všechny.

IMG_9882 (1).jpg

V knize řešíme...

emoce a reakce

Mezi impulsem a reakcí je v každé situaci s naším milovaným dítětem prostor, prostor pro nás zvolit si tu vlastní reakci, tu vědomou, tu kterou chceme, aby definovala naše společné dny.

naše vzorce

Síla vzorců, které si neseme z našeho vlastního dětství mnohdy vyhraje nad zdravým rozumem.

život je nekontrolovatelný

Pocit naplnění, zdravý rozum a uvědomění do našeho života vstoupí až v momentě, kdy akceptujeme, že život je nekontrolovatelný a nepředvídatelný.

vlastní role

Neučme naše děti být herci, kteří mají napsaný scénář svého života společností a jejího očekávání. Nechme je určit si svou vlastní roli, naučme je věrit, že oni sami si pro sebe dokážou napsat ten nejlepší scénář.

svoboda

Strach zahaluje naši mysl do neprodyšného hábitu, dusí a paralyzuje ji. Pokud se chceme cítit v rodičovství svobodně, naučme se mít své strachy pod kontrolou.

láska

Jen vy a nikdo jiný není rodičem vašich úžasných dětí. Je to vaše láska, která je přivedla na svět, a právě ta by je také v životě měla nadále provázet.

Ukázky z knihy

lucie-Lebduskova-300x200.jpg

PhDr. Lucie Lebdušková

klinická psycholožka, maminka dvou dětí

Přístup magnetického rodičovství je velmi revoluční. Kniha je nadčasová, plná naděje a víry. Poskytuje návod, jak s respektem pracovat s emocemi, jak se oprostit od hodnocení a očekávání druhých a jak se vymanit ze společensky svazujících pravidel. Je psána velmi jemně a vlídně, nicméně to, co v ní najdete, může vést k hluboké transformaci vašeho vztahu k dítěti i k sobě.

Co o knize říkají

Lucie-Plekanec-Safarova-300x196.jpg

Lucie Plekanec Šafářová

profesionální tenistka, maminka dvou dětí

V dnešní době sociálních médií a celkového nátlaku společnosti na to, jaký má člověk ‚ideálně‘ být, je pro mě tato knížka velmi příjemným ‚budíčkem‘, jak důležité je opravdu vnímat sám sebe, přítomný okamžik, být otevřený k sobě, ale především ke svému dítěti.

Radka-Dohnalova.jpg

Radka Dohnalová

zakladatelka a CEO ATAIRU, maminka čtyř dětí

Tato průlomová kniha transformuje pohled na rodičovství a vztah mezi rodičem a dítětem. Jako zakladatelka ATAIRU pracuji s lidmi na rozvoji jejich leadershipových dovedností, které pomáhají jim a jejich firmám. A tahle kniha ukazuje, jak aplikovat tyto principy i na rodičovství. Ukáže vám, jak najít vlastní autenticitu, jak si zvědomit strachy, které každý rodič má, a jak je transformovat pro to, abyste byli vašemu dítěti těmi nejlepšími rodiči. Rodičovství je dovednost. Tak ho pojďme rozvíjet. Kvůli sobě. Kvůli našim dětem.

registrace-koucink

DISCLAMER  |  Daily Energy s. r.o. a všechny nabídky na těchto webových stránkách si nečiní nárok na diagnostiku nebo léčbu jakýchkoli duševních nebo fyzických stavů, nemocí nebo jejich projevů. Před zahájením nebo ukončením užívání jakékoli formy a druhu léků se prosím poraďte se svým lékařem. Pokud máte fyzické nebo zdravotní potíže (mimo jiné: těhotenství, astma, výskyt záchvatů, srdeční onemocnění nebo panickou poruchu), měli byste okamžitě vyhledat svého lékaře.

bottom of page