top of page
registrace-koucink
Energy coach logo II_white.png

Certifikované Energy koučky

Absolventky 4měsíčního certifikovaného programu Energy Coaching Certification.

ezgif.com-webp-to-png.png

Mgr. Bc. Dominika Boček

Energy kouč, psychoterapeutka EFT, lektorka, autorka konceptu Magnetické rodičovství, spoluautorka dvou bestsellerů, zakladatelka a CEO ve společnosti T.M.D. NewGeneration, strategická ředitelka nadačního fondu La Vida Loca, garant projektu OSF-Životní příběh

oblast působení: online, osobně Praha

„Vím, že náš život není pouze o nás samotných. Je o všech, jejichž života se dotkneme a způsob, jakým se jej dotýkáme. Mým dotekem ten Váš rozzářím Vaší vlastní autentickou energií, do které se zamilujete a povede Vás přesně tam, kam máte jít.“

Jsem maminkou té nejúžasnější československé holčičky, ženou čarovnému muži, dcerou milující své rodiče a laskavou, nicméně velmi pevnou a důslednou Energy koučkou. Celý můj život jsem měla dar, který se během mé životní cesty stal mým posláním, moji vášní, mým absolutním naplněním a věřím, že i mým jedinečným příspěvkem společnosti a všem se kterými se ve své praxi každý den setkávám. Tím darem je bezprostřednost, přirozená autenticita a obrovský zájem o příběhy ostatních. Umím se napojit na srdce každé lidské bytosti, na její čisté jádro. Lidé se mi přirozeně otevírají, odkrývají své společenské masky, svěřují mi své nejniternější bolesti i přání. Cítí důvěru. Cítí, že mohou být sami sebou a nebudou souzeni, nebude jim ublíženo, ať už mi svěří cokoliv.

ezgif.com-webp-to-jpg.jpg

Markéta Elsheikh

Energy koučka a mentorka, právnička, lektorka arabštiny, bojovnice za dobro.

oblast působení: online, osobně Praha

"Každý v nás má v sobě ukryto dobro, lásku a soucit a každý z nás má jedinečnou cestu, jak tyto poklady v sobě objevit"

Od dětství miluji slova a jejich sílu a díky certifikaci na Energy Kouče jsem pochopila, že prostřednictvím slov a jejich energie chci pomáhat jako Energy Koučka ostatním. I volba mého prvního povolání právničky souvisela s mojí vášní ke slovům a ke komunikaci. Později jsem vystudovala kulturu a jazyk Blízkého východu (arabštinu) a neustále mě fascinující cizí jazyky a kultura. Má osobní zkušenost s každodenním životem s cizí kulturou, myšlením a jiným pohledem na svět mi pomohla získat na sebe a mojí kulturu zcela nový pohled.

 

Slova a naše přesvědčení zásadně určují to, jak vypadá náš život a zda prožíváme radost. Změníme-li slova, změníme svůj život. To není jen fráze, ale mé poslání, jak pomáhat lidem na cestě k radostnějšímu životu pomocí slov. Vědomé používání slov je magie, kterou chci s láskou předávat ostatním, ať už v rámci 1:1 Energy Koučinku, v kurzech nebo webinářích.

ezgif.com-webp-to-jpg (1).jpg

Michaela Kopková

Energy koučka a mentorka zdravého životního stylu, zakladatelka a provozovatelka eshopu a online poradny energymama.cz

 

oblast působení: online, osobně Praha

„Povedu vás na cestě za vaším zdravějším, spokojenějším a zářivějším Já. “

Věřím, že zásadním faktorem pro zdravý, šťastný a naplňující život je péče o sebe, o své fyzické tělo a také o své vnitřní já. A právě tuto celostní péči zprostředkovávám ženám a maminkám zejména v období plánovaného početí, těhotenství, kojení, v období prvních příkrmů a i dále po celou dobu mateřství. Předávám své osobní zkušenosti, znalosti ze světa zdraví a výživy, které díky energy koučinku propojuji s péčí o naši duši. Pomáhám ladit fyzické a hormonální zdraví, vnitřní spokojenost, harmonii i štěstí a tento komplexní přístup promítám do svého eshopu, online poradny i osobních konzultací. Opečovávat bychom se měly v každé naší životní fázi a v mateřství obzvlášť. I v tomto období na našich potřebách záleží.

ezgif.com-webp-to-jpg (2).jpg

Lucia Sarah Serugová

Cappuccino CoachBusiness & Charisma mentorka, Energy coach pre ženy

oblast působení: online, osobně Bratislava a Praha

  "Go ALL IN or don't go in AT ALL."

Verím, že každá žena môže žiť úspešný a naplnený život - a mojou misiou je jej ho pomôcť vytvoriť. Verím vo svet, v ktorom si ženy nekompromisne plnia svoje sny - a ak jedna cesta nevyjde, je tu tisíc ďalších, ktoré im pomáham objaviť. 

Som mama, milujúca partnerka, mentorka, lektorka a v neposlednom rade pomáham ženám budovať charizmaticú osobnú značku a profitabilný biznis. Vo svojej praxi kombinujem business mentoring, marketingové stratégie, prácu s charizmou a vnútornou energiou a vediem tak ženy k tomu, aby sa stali líderkami - vo svojich životoch i v biznise. 


Sny si treba plniť, dámy - a ak neviete, kde začať, som tu pre vás vždy pripravená vás podporiť🔥

ezgif.com-webp-to-jpg (3).jpg

Ing. Miroslava Frydrychová

Transformational Business Coach, Mentor for Company Culture

oblast působení: online, osobně Praha

„Podporuji lídry v naplňování jejich vizí.“

Energy koučink mi dává další nástroje podpory business lídrů v naplňování jejich vizí a rozvoje firemní kultury podporující naplňování individuálního potenciálu. Měla jsem to velké štěstí být celý svůj profesní život podporou a partnerem lídrů nadnárodních společností v roli HR manažera a designera firemní kultury. Vytvářím firemní prostředí opírající se hodnoty jako respekt, důvěru a transparentnost. Vystudovala jsem Univerzitu Pardubice, ekonomický obor. Mluvím anglicky a francouzsky. V roce 2021 jsem se stala certifikovaným koučem ICF a dál své koučovací kompetence rozvíjím jako transformační kouč a kouč pro skupiny. Aktuálně spolupracuji s Koučink Akademií Libchavy na výcviku HR manažerů pro posílení jejich role partnera CEOs. Jsem máma osmileté dcery, partnerka, dcera a kamarádka. Zajímám se o Ayurvedu a celkově zdravý životní styl. Ráda se setkávám s novými lidmi a poznávám inspirativní místa. Léto ráda trávím na Menorce.

IMG_3258.jpeg

Ing. Eva Behenská, MBA

Energy Coach, pohybová terapeutka, autorka knihy Jsem po porodu, zakladatelka Skvěle v těle

oblast působení: online, osobně Praha

„Nadšeně Vás povedu po cestě, která končí slovy: Je mi skvěle v těle každý den!“

Naše geniální tělo s námi komunikuje a my mu často nerozumíme jednoduše proto, že nás to nikdo nenaučil. Dovolte mi tlumočit hlas Vašeho těla prostřednictvím psychosomatiky, diagnostiky a vývojové kinezilogie, kterým se úspěšně věnuji od roku 2007. V mém portfofoliu naleznete individuální programy, konzultace a koučink, webináře i hromadné kurzy.

image_6483441_31__1.jpg

Eva Adora Lyght

Energy & Transformation Coach, Mentor, Konzultant, Artist, Digital Creator

oblast působení: online, osobně Bratislava a Malacky

„Mojím poslaním je pomáhať ambicióznym a vedomým ženám identifikovať a prekonávať výzvy.“

Som Energy a Transformation Coach a mojím poslaním je pomáhať ambicióznym a vedomým ženám identifikovať a prekonávať výzvy, ktoré im bránia v dosahovaní ich cieľov v živote a v podnikaní. Hĺbkovo rozumiem tomu, ako pomôcť ľuďom zmeniť ich životy, či už ide o manažovanie svojej energie, efektívne stanovovanie cieľov, vypracovanie stratégií na zvýšenie produktivity alebo začatie/zlepšenie podnikania, rast a rozvoj nových zručností alebo prekonanie vnútorných blokov a limitov.

alena hořejšová.jpg

Ing. Alena Hořejšová

Energy Coach, maminka a duší umělkyně

oblast působení: online, osobně Praha

"Odjakživa vím, že mám dar naslouchat a pomoci lidem cítit se lépe."

Už dříve za mnou chodili lidé, abych je vyslechla, abych jim řekla svůj pohled na jejich situaci a odjakživa vím, že mám dar naslouchat a pomoci lidem cítit se lépe. Díky mojí vnitřní energii Pečovatelky je koučování odjakživa mou přirozenou součástí. Díky Energy Coach Certification jsem si to mohla zvědomit a těším se, že teď budu moci pomáhat ještě více. Má nejčastější témata, s čím se na mě ženy obrací, jsou jednoznačně vztahy s přáteli, vztahy v rodině nebo v práci.

 +420 739 545 450

a.losikova@seznam.cz

image_6483441.JPG

Patrícia Makýšová

Energy Coach, máma, partnerka

oblast působení: online, osobně okolí Bratislavy

„Pomáham ženám nájsť svoju sebahodnotu, sebavedomie  a porozumieť svojej životnej energii.

Som mamina, partnerka a milovníčka koní. Som žena, ktorá na svojej ceste musela nájsť opäť iskru a lásku k životu ale hlavne sama k sebe. Prešla som si dlhou a náročnou cestou. Dnes tu však stojím pripravená pomôcť ďalej . Spojila som svoje životné skúsenosti spolu s nástrojmi energy koučovania. Mojim poslaním spolu s Vami je nájsť stratenú iskru a zamilovať sa do života.

Martina Novotná.jpg

Ing. Martina Novotná, ACC

Energy Coach, team Coach, mentorka pozitivního myšlení, tvůrkyně diářů

„Zasaď sny, vytrhej plevel a vypěstuj si šťastný život.“

Mou vášní je probouzet radost z uvědomění, vytvářet uchopitelné strategie, pomáhat klientům hledat jejich flow a dostatek energie ke zvládání každodenních starostí jak v práci tak doma. Ráda rozšiřuji možnosti vědomé komunikace mezi dospělými i mezi dětmi. Energy koučkou jsem se stala, abych tyto metodiky přenesla do škol a školek a přes ukázky práce s energií pro učitele zlepšila i životy dětí.
 

Energy coach logo II_white.png

Chcete se také stát Energy koučkou?

Přihlaste se do 4měsíčního programu Energy Coaching Certification pro koučky, lektorky, trenérky, terapeutky a další profesionálky, které pracují s lidmi.

bottom of page