top of page

Reference klientů

"Couching s Martinou byl pro me zcela zasadni v obdobi, kdy jsem resila rozjezd napadu realitniho ecosystemu Cincink. Diky jeji silne podpore, empatii, nadhledu a profesionalite jsem byla schopna resit casto velmi komplikovane vyzvy. Jsem vdecna ze jsme nezustaly jen na urovni pracovniho rozvoje, ale resily jsme celkove muj "wellbeing" a to jak pracovat s energii den co den. Diky Marti, jsi velkou inspiraci."

Kateřina Stehlíková

KB startup

“Jste pracující žena a nemáte na nic čas? Máte pocit, že všude chodíte pozdě? Všechno na vás padá? Nedaří se vám vybalancovat pracovní a rodinný život? Den má málo hodin a týden málo dní? V takových případech, vám vřele doporučuji kurz Woman's energy. Kurz mi pomohl si lépe zorganizovat čas, udržet si dostatek sil od rána až do večera a naučila jsem se, jak moc je důležité umět si najít čas sama pro sebe.”

Lenka Pospíchalová

ČEZ

Vřele doporučuji jakoukoli spolupráci s Martinou, její programy a 1:1 koučování vás dostanou přesně tam, kde máte být 🥰 naladí vás na sebe, na vaše cíle, na vaše silné stránky, na vaši cestu, ukáže vám, že můžete žít v harmonickém souladu se sebou i svými blízkými, ukáže vám jak se vnitřně zklidnit a hlavně vypne autopilota a naladí na vnitřní intuici, kterou často přestáváme poslouchat. Přesně tato poznání pod její taktovkou poznávám já 🤩

Diana Kristoforská

Chuť zdravého života

“Martina is a top professional in the area of self-development and wellbeing. I have been working with her for more than 4 years and she constantly surprises me with her creativity and people-oriented attitude. She has led numerous trainings & workshops for my teams and the feedback I received has always exceeded our expectations. HIghly recommend!”

Gabriela Moustafa

ČEZ ESCO

“Martina is an amazingly gifted lady. Perhaps foremost among her many talents is her ability to manage difficult teams. She possesses a cool head and remains focused on the goal until the target is met. I would be delighted to be involved in any project in which she had a leadership role as she's a winner every time..”

Martin McGoldrick

GLS Campus Europe

“Je to téměř rok, co jsem poznala Martinku v její přirozené roli životní koučky a díky spolupráci s ní se mi výrazně zlepšil život v mnoha směrech. Ať už jde o osobní život v rámci vztahů, tak i v mém v profesním životě. Její metody rolí, praktické rady v rámci přístupu a vztahu k dětem, budování vztahu a komunikace s mužem či uvědomění si vlastní (ženské) sebehodnoty bez srovnávání se a ”bičování” jsou pro mě obrovským přínosem. Martinka je také skvělou rádkyní a podporou v rámci kooperace metody rolí a stylingu oblékání a v neposlední řadě je to neskutečně inspirativní člověk, ke kterému mám velkou důvěru a obdiv.”

Kateřina Kunešová

ČEZ

"Coaching s Martinou bylo neustálé objevování nového já. Bylo až neskutečné, jak jednoduše, elegantně a přitom velmi cíleně umí Martina rozkrýt manažerovu duši a pomoci mu objevit chyby, přivézt jej k řešení a návrhu realizace a odkrýt nové obzory. Spolupráce s Martinou byla vždy tou osvěžující stránkou dne. Neodpustí, ale vyváženou formou vás dokáže přenést se přes nesmysly všedního dne a zacílit na vaši konkrétní situaci. Nezná a neuznává "nevím" či "neumím", vždy hledá a pomáhá hledat cestu či cesty. Svoji pozitivní energií by přestěhovala Mount Everest a navíc ji umí krásně přenést i na vás! Každému, kdo uvažuje o coachingu s Martinou můžu jenom vzkázat: "Do toho!""

Jan Volšík

Preciosa Lighting

Tento rok v březnu jsem u Martiny absolvovala velmi náročný sebepoznávací program - 10-denní výzvu spolu s dalšími 9 jedinečnými ženami. V září se konalo druhé kolo s dalšími 10 odvážlivci. A teď v pátek jsme měly společnou akci - oslavu a seznámení se naživo. I když jsme se nesešly všechny, bylo to úžasné. Jsem u Mary Kay zvyklá, že se k nám chovají jako k princeznám, mimo Mary Kay moc ne. Takže jsem byla dojatá - s Martinkou je taky vše dělané tak, abychom cítily, že si zasloužíme jen to nejlepší. Ale stejně to vždy překvapí - krásné prostředí, program, jídlo (ráda dobře jím :-)), speciální program a spousta dárečků. A báječná společnost 😇👩‍🦰
Marti, moc ti děkuji za to, co pro nás děláš a co jsi schopna ze mě vytáhnout 😍😇
A ženy milé, pokud vám v životě něco chybí, chcete něco změnit, posunout se a uvažujete nad koučkou, Marťu srdečně doporučuji.

Pavla Pinkasová

Mary Kay

bottom of page