top of page

ŽENA 21.STOLETÍ - UŽ KONEČNĚ MŮŽE


Dnešní žena může chtít víc: být skvělou mámou, realizovat se v práci, uskutečňovat své sny, bez výčitek a odsouzení okolí.

Naším největším kritikem jsme samozřejmě my samy. Přes veškerá školení a intenzivní osobní rozvoj nám občas v hlavě naskočí vzorce našich maminek a babiček :

Rodina má být na 1.místě... Kam bys prosím tě chodila, vždyť máš děti.. Nezáleží na tom, jak vypadáš, už jsi snad vdaná... Navařeno, poklizeno, obstarány děti...pak teprv něco... Dámy, pojďme společně tyto vzorce zanechat v 19. maximálně 20.století a pojďme už se konečně doširoka nadechnout, s úlevou vydechnout a s láskou poděkovat našim partnerům - že už si tyto vzorce taky vymazali a podporují nás v našem obrození. Můžeme! Můžeme být matkami, partnerkami, businesswomen, leadery, spisovatelkami, specialistkami, ředitelkami, asistentkami, cvičitelkami či kouči ZÁROVEŇ.

U toho MŮŽEME vypadat a cítit se krásně, být milované našimi partnery i dětmi, respektovány v práci i v širší rodině.

Můžeme, pokud si to ovšem dovolíme. Pokud vyženeme pochyby, zvědomíme si hlasy/vzorce našich předků a nahradíme je našimi vlastními přesvědčeními.


Práce na odbourání vnitřních vzorců, očekávání okolí i nás samotných je ta nejefektivnější metoda pro krok vpřed.


Chcete se i Vy pohnout z místa?45 zobrazení

Opmerkingen

Beoordeeld met 0 uit 5 sterren.
Nog geen beoordelingen

Voeg een beoordeling toe
bottom of page