top of page

Znáte energetický náboj těchto slavných párů?

Michelle a Barack Obama

zdroj foto: elle.com


Máte svou zdrojovou energii v Bojovnici, v elementu ohně? V tom případě je pro vás ideálním partnerem muž se zdrojovou energií klidného a sympatického Pečovatele.


Silné, rychlé a rozhodné Bojovnice si zaslouží klid, toleranci a nosení na rukou!


Muži Pečovatelé si naopak svých rozhodných žen váží, obdivují jejich dynamiku a sílu. Sami pak zajišťují protipól v podobě péče, klidu a loajality.


Samozřejmě se nesmí ani jeden vychýlit do své stinné podoby – fúrie a povaleče. Ve svém zdravém středu dokáží udržovat láskyplné, respektující a zdravé partnerství po dlouhá léta.


Typickým příkladem takového manželství jsou manželé Obamovi. Michelle v roli silného ohně dodává sílu a rozhodnost svému sympatickému muži, který překypuje vřelostí a nepochybným charismem.
Nevíte, co znamená označení Stratég, Bojovník, Pečovatel a Společník?


Pak se potřebujete seznámit s Teorií 4 energií. Stratég, Bojovník, Pečovatel a Společník označují zdrojové energie. Energie, se kterou přicházíme na svět. Pro náš každodenní spokojený život bychom se měli vždy snažit o rovnováhu všech těchto 4 energií.


Přečtete si popis jednotlivých energií. Poznáváte se v některé z nich?


Energie VODA – STRATÉG

Energie, která je velmi chytrá, hloubavá, vynalézavá, neustále hledá řešení a inovuje aktuální stav. Tato energie nás nutí vypadat a jednat „chytře“. Chceme být respektovaní a znalí svého oboru. V této energii se skvěle vytvářejí plány a strategie, diskutuje se nad inovacemi, hodnotí se detail a hloubka.

Lidé s touto energií vysílají jasnou zprávu: „Já tomu rozumím.“


Energie OHEŇ – BOJOVNÍK

Energie, která je rychlá, spalující, přímá a bouřlivá. Je v ní síla, které nedokáže nikdo konkurovat. Je to energie, která nás pohání vpřed, nezávisle na tom, zda jsme připraveni či nikoliv. Tato energie může být velmi přínosná a stejně tak i krutá. Lidé s energií ohně vysílají zprávu: „Já zvítězím.“


Energie ZEMĚ – PEČOVATEL

Energie, která je klidná, vytrvalá, pomalá a láskyplná. Je plná dlouhodobosti, trpělivosti, péče a upřímného zájmu o druhé. V této energii se nádherně tvoří, komunikuje, pomáhá. K energii Země patří víra v základní koloběh života, v myšlenku, že vše má svůj čas, že důležitější jsou lidé než cíle.

Lidé v této energii vysílají zprávu: „Já se postarám.“


Energie VZDUCH – SPOLEČNÍK

Energie veselá, radostná, jiskřivá a lehounká jako vánek. Cvrliká, pokukuje, tančí, pobíhá, nezastaví se a je vždy tam, kde se něco šustne. Vzduch je všude, kde je život. Lidé v této energii vysílají zprávu: „Já vás nabiju energií“.

Zendaya a Tom Holland

zdroj foto: @zendaya


Tento mladý herecký pár, známý obzvlášť z hlavních rolí poslední série filmů o Spidermanovi, představuje překrásné spojení Empatického Stratéga a Radostné Pečovatelky. Z energetického hlediska je jejich vztah jako z pohádky!


Stratégové často můžou působit chladně, někdy až nesympaticky. Jakmile ale Stratég na sobě pracuje a dokáže v sobě rozvinout také opačnou energii komunikativního a vtipného Společníka, může si ženy vybírat.


Zendaya naopak vyzařuje spíše energii Pečovatelky ("Stále nevěřím, že mě lidé mají tak rádi, že se tak líbím, že jsem to vše dokázala..."). Je to energie pokorná, milá a starostlivá.


Ženy se zdrojovou energií Pečovatelky vědomě nechtějí po svém boku silného Bojovníka, ani krále salónů v podobě Společníka.


Naopak touží po hloubce, chtějí se napojit na svého partnera, cítit se přijaté, budovat vzájemnou důvěru a dokázat se jeden o druhého opřít. Romantický vztah je proto pro ženy jako je Zendaya především hluboké partnerství, láska, spolehnutí se na sebe navzájem.


Pokud tyto dva miláčky okolní svět nerozeštve (především informacemi, které by narušily jejich vzájemnou důvěru) můžeme se těšit na jeden z nejdéle trvajících LOVE STORY!


Ariana Grande a Pete Davidson

zdroj foto: @arianagrande


Ona je žena vzdušná, nespoutaná, kreativní, optimistická, volná a nezávislá.


On zas charismatický, volnomyšlenkářský, vizionářský, nevázaný, nepolapitelný, obdivovaný muž.


Že tito dva jsou pro sebe stvořeni? Ani náhodou! Spolu jsou jedna velká pohroma plná úzkosti a trápení. Bohužel, neustálý boj o pozici na výsluní tento vztah vyčerpává.


Když pak náhodou z takového jiskřivého spojení přijde na svět také jejich potomek, jeden z páru se většinou přesune do energie Pečovatele, postupně ztrácí svůj lesk a lehkost bytí, až nakonec začne i toho druhého stahovat dolů.


To naštěstí nebyl případ Ariany Grande a Petea Davidsona – přesto se zasnoubili, ale i rozešli v průběhu jen několika měsíců jejich vztahu.


Black Lively a Ryan Reynolds

zdroj foto: @blakelively


Další herecké duo, Ryan Reynolds a Blake Lively, je spojení dvou vyzrálých Stratégů, které funguje a baví celý svět!


Jakmile Stratég dozraje do bodu, kdy dokáže svou inteligenci využít pro lehkost bytí a pozvedání vibrace celé společnosti, stává se obdivovanou ikonou, kterou je velmi nabíjející pozorovat.


Tohoto stavu dosáhli oba svým spojením, jasnými pravidly ve svém vztahu a geniální, šťavnatou komunikací, která skutečně stojí za to. Toto je partnerství s vědomými základy, silným napojením na sebe a společnou vizí.


Není divu, že jim funguje nádherně také výchova jejich 4 dětí, rozvíjení dalších pracovních příležitostí a posouvání významu "herec, herečka". Bravo!


Co vy a vztahy?


Energetickou typologii mezi páry a energie v partnerství obecně jsem rozebírala na webináři Jak se (znovu) zamilovat?


Pokud se chcete dozvědět praktické tipy, jak posunout svůj partnerský vztah, můžete si koupit videozáznam s pdf bonusy v časově omezené slevě -42 %.


Tento videokurz je pro vás, pokud:


❤️ jste byla zklamaná z předchozího vztahu

❤️ jste ve vztahu, ve kterém vyhasíná jiskra a chcete to změnit

❤️ vašeho pana Božského ještě teprve hledáte53 zobrazení

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page