top of page

„Zažívám znovuzrození!“ Absolventky certifikace shrnují svou 4měsíční cestuMonika Hauptvogel


Energy kouč & healer na cestě k porodu a sobě samé, autorka konceptu Cesta k porodu, zakladatelka projektu Victoriana


„Příprava na porod je komplexní záležitost a díky Energy koučinku mám nástroje, které pomáhají ve všech oblastech a posouvají tak přípravu k porodu na jinou úroveň.“


Já:


Moniko, chtěla bych ti ohromně poděkovat za tvůj koncept Cesta k hladkému porodu.

Kdybych teď byla nastávající maminka, přesně vím, za kým jít. A přesně vím, koho chci mít, aby mi byl u porodu oporou. Kdo mi tam vytvoří energetický prostor a kdo mi tento celý zážitek napasuje na 4 energie.


To, jakým způsobem jsi zakomponovala 4 energie do svého konceptu přípravy k porodu, je nádherné. Ohromně se mi to líbí a děkuji ti moc za to. Dává to obrovský smysl a myslím si, že to Vesmír i věděl, proč to mám vytvořit já, abys ty tento koncept mohla posunout dále. Že to prostě je Vesmírný plán. :)


Monika:


4 energie používám ve svém životě stále – jdu na schůzku s kolegy a řeknu si, v jaké roli chci být. Díky tomu se nedostáváme do zbytečných nedorozumění nebo kolotočů. Mám v týmu tři Stratégy s Bojovníky a je to teda mazec. Často tedy využívám Společnici na to, abych toho Bojovníka rozbila“, v dobrém slova smyslu.


Chtěla bych poděkovat vám všem, Martině a dalším účastnicím programu. Protože jsem už od prosince ve své hlavě uvažovala, jestli vůbec budu schopná certifikaci dokončit. A vy jste mi to nedovolily nedat. Za to děkuji. Protože jenom díky vám, díky vaší energii, síle a podpoře, jsem si řekla, že s vámi to chci dokončit.


Měla jsem vymyšlený koncept Viktoriány a Cesty k porodu. Ale tak skvělé propojení se 4 energiemi ke mě přišlo opravdu ve Final week. Měla jsem pocit, že se roztáhly nebesa, že to je ono. Ještě jednou moc děkuji.
Martina Vystavěl


Energy koučka, konzultantka na marketingovou strategii pro začínající a malé podnikatele


„Když si v životě s důvěrou dovolíte odhalit příčinu toho, co Vás trápí, začnou se dít opravdu veliké a hluboké věci.“Já:


Martinko, dušičko, chtěla bych ti také ohromně pogratulovat. Tvoje transformace je velká, hmatatelná a já ji nejsilněji cítím ve tvém sebevědomí a v tom, že stále častěji a vědoměji stoupáš do toho směru, který je tvůj.


Tvé nahrávky, co se týče meditací, i tvé prezentace 4 energií, to už jsem ti psala –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ jsi stvořená proto, abys vyprávěla dětem, pracovala s dětmi, abys jim předávala svoje know-how a abys jim pomáhala rozjasnit jejich dušičky.


Martina:


Chtěla bych vám moc poděkovat za všechnu podporu a Martinko, tobě za úžasné vedení – jemné, laskavé vzhledem k mé Pečevatelce.


Začala jsem zase novou etapu žití sama sebe a to díky vám všem. Za to moc děkuji!


Dnes jsem přemýšlela nad celým procesem a dostala jsem se znovu do emoce strachu. Uvědomila jsem si, že v rámci certifikace je pro mě všechno tak intenzivní a vystupuji tak obrovsky ze své komfortní zóny, že si potřebuji odpočinout. Všechno vstřebat a pak do toho zase znova naskočit.


Úžasné, dřív bych si to nezvládla takto zvědomit. Teď to zvládám a dokonce s tím i dokážu pracovat. Také jsem si teď zvědomila, že chyby musím udělat. A pak už mi to jde dobře – pak se nastartuji a jdu po té své cestě krásně.


Chybu musím udělat, abych si uvědomila: Teď musíš zabojovat, ty to zvládneš. To jsou moje dvě aktuální uvědomění a jsem moc vděčná za to, že jsem tady mohla s vámi být a prožívat si své znovuzrození. Děkuji.
Vendula Uhlířová


Energy koučink a práce s tělem


„Vedu ženy, aby se propojily se svým tělem, aby s ním obnovily vztah a mohly v něm zažívat radost, potěšení, živost a život.“

Já:


Teď se přesuneme ke "kotvičce". Ženě, která se chtěla na konci certifikace cítit ukotvená v sobě a chtěla být kotvou i pro ostatní. Chtěla také, aby její byznys dával jasnější kontury. To bylo na začátku druhého běhu certifikace, kdy sis to Vendy napsala a mě by zajímalo, jestli teď na konci třetího běhu jsme blízko tvého cíle.


Podobně jako jiné ženy, Energy coaching doplňuješ o celé své know-how z ostatních oborů. Vysvětluješ celkově komplexně svět energií, doplňuješ své znalosti o těle, vysvětluješ Feng Shui. Takže zpátky k tvému cíli: Jsi ukotvená a má tvůj byznys jasnější kontury? Jak to vypadá, Vendy?


Vendula:


Řekla bych, že jsem se tomu hodně přiblížila. Jsem ráda, že se mi to podařilo – byl to teď takový můj nový začátek. Znovu mi to nastartovalo schopnost jít, držet fokus a dodělat to. To mi tak moc dlouho chybělo.


Certifikace mi dala hodně. Nové kotvy teď už mám a mám i teď víc jasno v mé práci. Je tam už mnohem více jasnosti.


Jsem ráda, že to mělo celé smysl, byla to pro mě velmi zajímavá zkušenost, přišla další velká a důležitá uvědomění.


Energy koučink mi odkryl další roviny mých dosavadních znalostí, objevila se nová spojení a souvislosti, z toho mám nesmírnou radost. Jsem ráda a hrdá na sebe, že jsem to nevzdala. 


Připojte se k dalšímu běhu Energy Coach CertifikaceV. běh certifikace září 2024 –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ leden 2025 jste naplnily během 2 týdnů! A tak pro velký zájem otevírám ještě jeden termín pro 2024. Ten začne 1. listopadu 2024 a potrvá do 21.března 2025.


Registrace VI. běhu startuje nyní a uzavře se na konci srpna. Neváhejte a rezervujte si bezplatnou online konzultaci (k dispozici každou středu), kde se seznámíme a společně zjistíme, zda je pro vás můj 4měsíční program to pravé.


4 měsíce kontinuální práce pod mým osobním vedením, v malé skupince 6 žen na stejné vlně, to vše vám umožní posunout se ve svém příběhu o velký kus dále. Jste připravena svůj životní příběh rozzářit? Pokud ano, jsem tu pro vás.

64 zobrazení

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page