top of page
Záznam webináře Energy Vision Board 

Vytvořte si svou Energy nástěnku snů!

Připravíte si svou nástěnku, která vás provede den za dnem vaším vzrušujícím rokem 2024!

Je tento webinář pro vás?
question_mark-min.png

Nemám jasné plány a své vysněné cíle

Chci v tomto roce něčeho dosáhnout, ale nemohu se rozhoupat. Nemám vůbec energii na 1. krok! Pojďte si je ujasnit díky nástěnce Vision Board!

question_mark-min.png

Mám málo energie pro svůj pracovní a rodinný život

Energetická Vision Board vám pomůže zvýšit úroveň vaší energie a vibrace každý den!

question_mark-min.png

Chci nástěnku, ale ta klasická mi nefunguje/nedává smysl...

Pak je Energetická Vision Board přesně pro vás. Bude odrazem jen vašich snů a cílů! Budete ji opravdu používat a bude vaší motivací po celý rok. 

Proč mít svou Energy nástěnku na 2024?

Rok Bojovníka bude dynamický, silný a rozhodný. Pokud si nebudeme jistí, kam směřujeme, co od života chceme, jak si svůj příběh dále psát, můžeme doslova prošvihnout osudovou příležitost se v životě skutečně posunout.

 

Energy nástěnka bude naším kompasem, naší Polárkou, ke které se budeme vracet, pro sílu a ujištění, že jdeme po cestě, kterou jsme si vytyčili. Oproti loňským nástěnkám má ta letošní ještě jeden velký úkol. A to naučit nás rovnováze. Aktivita a odpočinek, zastavení se a následná akce, čas v tichosti i čas s novými přáteli. To vše bude naše Energy nástěnka obsahovat a připomínat nám význam rovnováhy pro náš šťastný, vyrovnaný a spokojený život.

4.png

Udává našemu mozku i duši jasný směr

Pokud nemáme jasný cíl: nevíme, kam jdeme. Necháváme se unášet řekou života a tak nějak se "vezeme". Vezměme to letos do našich rukou a pojďme si říct, co tento rok chceme a hlavně –⁠ jak se chceme cítit.

2.png

Pomáhá nás udržet se na životní cestě, která dává smysl

Energetická Vision Board je nástroj pro náš život plný radosti a pozitivních emocí, nejen materiálních statků.

3.png

Je to zhmotnění našich myšlenek, plánů a snů

Fotky, které nejsou naše, které jsme neprožili, které jsou pro nás (a náš mozek) nedosažitelné, nám při splnění našich cílů nepomohou... Vytvořte si tento rok nástěnku, na kterou se vám nebude po pár týdnech prášit, ale budete ji opravdu používat!

4.png

Respektuje 4 energie

Při přípravě Vision board se budeme řídit pravidly Teorie 4 energií. Jen díky tomu bude nástěnka dávat smysl a zároveň nás udržovat v rovnováze.

Vision Board Photo Collage A4 Document.png
3.png
 Takhle ne, to nebude fungovat! 

Vystřižená fotka ženy s perfektním tělem, účet s milióny, podnikání z pláže, vila u oceánu...

Tohle je cesta k depresi... A proč? Zákon rezonance je v tomto neúprosný. To, na jaké frekvenci vibrujeme, to, si do života také přitahujeme.

Fotky, které nejsou naše, které jsme neprožili, které jsou pro nás (a náš mozek) nedosažitelné, nám tuto vibraci nenavodí.

Proto už několik let na svých webinářích jasně vysvětluji postup, jak si svou funkční Energetickou Vision Board připravit. Půjdete tento rok do toho se mnou?

Formulář VB
Prožijte rok plný energie podle své Energetické Vision board!
2.png

+

Záznam webináře a mini e-book

Získáte:

  • záznam webináře Energy Vision Board 2024 ke zhlédnutí online (83 minut)

  • materiál v pdf –⁠  podrobný souhrn, jak si svou nástěnku vytvořit a pracovat s ní po celý rok (25 stran)

Také máte možnost přikoupit si 30 min online konzultaci za zvýhodněnou cenu (v porovnání s mojí běžnou cenou koučinku), kterou můžete využít např. pro další otázky, optimalizaci a zpětnou vazbu k vaší vision board.

850 Kč

Výhodný balíček !
Rezervace
Program webináře
Nadšené zprávy od účastnic webináře
Webinář Vision board - stories.png

Správná Energy Vision board je jako naše Polárka. Svítí nám na cestu, abychom mohli kráčet cestou, jež jsme si zvolili.

Na webináři se dozvíte
2.png

Proč běžné nástěnky snů nefungují a jak si letos vytvořit nástěnku, která bude dávat smysl

Vision Board je nástěnka snů a také funkčním sebekoučovacím nástrojem pro každý den, který nám pomáhá udržet směr a nezapomenout na naše sny a touhy. 

2.png

Jak nástěnku rozdělit dle 4 energií

Dozvíte se, jak přijít na to, jaké emoce chci v tomto roce prožívat a jakým způsobem tyto vybrané emoce na nástěnku vložit.

2.png

Jak si vytvořit vizi pro rok 2024

Prozradím vám také, jak si vytvořit svou vlastní silnou misi pro rok 2024, která bude vyjádřena středovým obrázkem, mottem nebo vlastní afirmací.

2.png

Proč je důležitější si uvědomit, jak se v životě chci cítit než to, co chci v životě mít

Energie se projevuje v našem životě skrze emoce nikoliv skrze hmotné statky. A pokud se naučíme s emocemi (a tudíž s energií v nás) pracovat, hmotná realita bude samozřejmostí. Naše duše bude zářit a radovat se na frekvencích lásky, radosti a sounáležitosti a nebude uvězněná v myšlení: "Mám vs. nemám. Jsem někdo vs. Nejsem nikdo."

IMG_6574-min.jpg
Co vás čeká?
Program webináře
  • 43 min teoretická část
    –⁠ prezentace k teorii Energetické Vision Board a meditace pro naladění se na její tvorbu

     

  • 40 min praktická část
    –⁠ provedu vás přípravou na tvorbu Energetické Vision Board krok za krokem, s příklady mé vlastní

Celkem 80 min webinář, po kterém si budete jisté, jak si svou Vision Board nástěnku vytvořit a jak s nástěnkou pracovat i dále během roku tak, aby vás podporovala ve vašich cílech a snech.

IMG_3006-Edit.jpg

Dozvíte se krok za krokem

1. Jak Energetická nástěnka funguje a proč ji mít
2. Jak si svou nástěnku vytvořit
3. Jaké části má a v čem nám pomůžou
4. Jak vypadá má vlastní nástěnka pro vaši inspiraci

IMG_8990.jpg
IMG_2523.jpg
1699389621858_20231107_EP-150148A_EVD_0496_DOWNLOAD_LARGE.jpg
20230713_142822_edited.jpg

Můj život je 1000× radostnější, úspěšnější, plnohodnotnější a laskavější od té doby, co svou Vision Board připravuji dle své Teorie 4 energií!

IMG_8872-Enhanced-NR (2).jpg
IMG_8847.jpg

Nic z toho, co jsem na své klasické nástěnce snů měla, se nestalo... Proč?

Běžné Vision Board nástěnky, které můžeme vidět na sociálních sítích obsahují obrázky pláží, vysportovaných žen i mužů v pozicích na hlavě, či při extrémním sportu, často obsahují také symboly bohatství a majetku nebo třeba také fotografie rodiny a rodinného života.

 

Takovou nástěnku jsem si tvořila ve svých 15 letech na gymnáziu. Tehdy má nástěnka plnila funkci především útěku mé mysli z reality do vysněné budoucnosti.

 

Ale nic z toho, co jsem na své nástěnce měla, se však nestalo. Brad Pitt si mě dodnes nevšimnul, mercedesem nejezdím a na Bali jsem ještě nebyla, ani v dohledné době neplánuji být. Můj život vypadá úplně jinak. Jak? 1000x lépe! Vzala jsem si kudrnáče, do kterého se každý den znovu a znovu zamilovávám, žiji střídavě v USA a v Praze, jezdím 8místným Peugeotem, kam se mi vejdou 2 děti i jejich kamarádi. Vedu svou vlastní seberozvojovou společnost, napsala jsem již 4 knihy a zároveň již 9. rokem vedu nadační fond La Vida Loca na pomoc odloženým dětem v ČR.

 

Již před 5 lety jsem vymyslela formu Vision Board, která se řídí podle Teorie 4 energií a je velmi funkční, strukturovaná. Přináší mně i mým stovkám klientů skutečné výsledky. Chcete být mezi nimi?

Webinářem vás provede Martina

​Energy koučink je mým původním a originálním přístupem k sobě samé. Já jsem svým nejpřísnějším klientem. Má úroveň vědomí, přístupu k životu, k práci, mým blízkým – to vše je výsledkem dlouholeté práci na sobě a mé osobní metodiky sepsané v Teorii 4 Energií.

 

Můj naplněný a šťastný život se odehrává částečně v Praze a částečně na Floridě. Se dvěma dětmi, kterým věnuji maximální pozornost a péči, s mužem, se kterým se snažíme jít příkladem ostatním, s nadací, se kterou obnovujeme víru v neziskový sektor a v dobro, s Daily Energy s.r.o., která je mou základnou pro mé myšlenky, postupy a praxi Lifestyle-wellbeing-energy-spiritual kouče, speakera a autora knih.

• Energy & Spiritual Coach / Mentor / Speaker • Zakladatelka Energy Coach Academy •  Amazon bestselling author • Senior Level executive contributor to Brainz magazine • Zakladatelka Nadačního fondu La Vida Loca

foto-34.jpg
Co by vás ještě mohlo zajímat...

Jak je webinář dlouhý?

Webinář trvá 80 min, během kterého pochopíte krok za krokem přípravu vaší osobní Energy Vision Board.

Co si na webinář připravit?

Papír a tužku (pastelky) na poznámky

Vše další: Oblíbené dekorace, fotky, citáty, afirmace

DISCLAMER  |  Daily Energy s. r.o. a všechny nabídky na těchto webových stránkách si nečiní nárok na diagnostiku nebo léčbu jakýchkoli duševních nebo fyzických stavů, nemocí nebo jejich projevů. Před zahájením nebo ukončením užívání jakékoli formy a druhu léků se prosím poraďte se svým lékařem. Pokud máte fyzické nebo zdravotní potíže (mimo jiné: těhotenství, astma, výskyt záchvatů, srdeční onemocnění nebo panickou poruchu), měli byste okamžitě vyhledat svého lékaře.

bottom of page