top of page
registrace-koucink
Energy coach logo II_white.png

Certifikované Energy koučky

Absolventky 4měsíčního certifikovaného programu Energy Coaching Certification.

4. běh –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ jaro 2024
436A94631jpg-3f1843e8067a3445d4703030920ca4d0c5186a7a2faaa1a038.png

Mgr. Lenka Kosmatová Msc.

cestovatelka, speaker, Energy kouč a lektor AI

oblast působení: online, osobně Praha

Jsem vášnivá cestovatelka, speaker, energy kouč a lektor AI. Ukazuji globální možnosti práce odkudkoliv, se zdravým mindsetem, za podpory nejnovějších digi skills a v pozitivně vibrující energii. Klientkám a klientům pomáhám s tím, jak pracovat a žít odkudkoli. S tím je spojený digitální marketingem, komunikační dovednosti, ale také energy management. Mými oblíbenými tématy jsou osobní rozvoj, kariérní růst, sebevědomí, životní rovnováha, finanční nezávislost, mentální a emoční odolnost. Miluji Latinskou Ameriku a ráda se inspiruji její kulturou, šamanismem a tamní moudrostí, která se odráží v mé tvorbě, ať už na ženských kruzích, či zahraničních retreatech.

PastedGraphic-1.png

Pavlína Rendlová

Energy kouč, lektorka, mentorka, průvodkyně dětí v Montessori dílnách a průvodkyně rodičů na jejich cestě rodičovstvím

oblast působení: online, osobně Beroun

Přijetí mého vlastního rodičovství mě přivedlo k Montessori pedagogice. Její studium mi přineslo hluboké poznání smyslu výchovy a respektující přístup k dětem. Při práci s dětmi a rodiči, jako lektor a mentor, využívám osobní zkušenosti z výchovy mých tří synů a své bohaté pedagogické činnosti. Propojuji Teorie 4 energií a Energy koučinku s poradenstvím pro rodiče. S radostí předávám rodičům konkrétní a praktické nástroje k poznání jejich dětí, ale i jich samotných. Mým přáním je, aby si rodiče užívali radost a štěstí se svými dětmi a společně rostli. Pomáhám vám najít cestu k Vašemu dítěti, naučím Vás pozorovat dítě, jeho rozvoj a podporovat ho na jeho cestě. Pomáhám porozumět Vašim emocím a emocím Vašeho dítěte a zvládat obtížné situace Pomáhám zkvalitnit respektující komunikaci s Vašim dítětem.

image001 (1).jpg

Martina Mrázová

Energy & Time management coach

oblast působení: online, ČR, Slovensko

„Mať čas, cítiť energiu, žiť naplno. Áno, je to možné.“ Som koučka zameraná na energiu a čas, ktorá prešla vlastnou transformáciou z hektického korporátneho sveta k rovnováhe a spokojnosti života. Moja vášeň je pomáhať ženám unaveným z multitaskingu a manažérom na pokraji vyhorenia nájsť rovnováhu a žiť plnohodnotný a šťastný život. Spolupracujem s klientmi individuálne, aby sme objavili ich skutočné hodnoty a ciele a vytvorili udržateľné stratégie pre osobný a profesijný rast. Môj prístup nie je len o efektívnom časovom manažmente, ale hlavne o posilňovaní energie a vnútornej pohody, čo v konečnom dôsledku vedie k vyššej produktivite a spokojnosti v každodennom živote. Okrem individuálnej práce s klientmi pripravujem aj skupinové školenia, ktoré podporujú rast a úspech firmy prostredníctvom spokojných a motivovaných zamestnancov.

Dita Furychová.png

Dita Fürychová

psycholožka, Energy koučka, terapeutka

oblast působení: online, osobně Pardubice

„V prostoru naplněném respektem, přijetím a bezpečím vás provedu na cestě za vašim vědomějším, laskavějším a odhodlanějším Já“. Jsem psycholožka a energy koučka. Mojí vášní je propojování vědeckého a spirituálního. Opírám se o 20 let praxe, znalosti z psychologie, neurovědy, mindfulness, alternativních směrů /dříve kineziologie, regresní terapie, v současnosti energy koučink/, a o techniky Acceptance and Commitment Therapy a skrze to Vám pomohu prohloubit vztah k sobě i druhým, zvládat náročné životní situace, najít v životě rovnováhu a odvahu dělat změny, které vás povedou k radostnějšímu a naplněnějšímu životu. Dospělé, mladistvé i děti učím techniky, díky kterým lépe zvládají strachy, úzkosti, stres, nepříjemné emoce a zahlcení myšlenkami, pomáhám jím odkrýt a zpracovat svá limitující přesvědčení a neprospěšné vzorce chování. Jako maminka čtyř dětí také ráda pomáhám rodičům na cestě k vědomému rodičovství /prostřednictvím konzultací, seminářů a kurzů/.

20230716_191314jpg-d18331b66ba831589f5d2543c67e8701cd4772985539973b30.png

Andrea Urbánková Morongová

Energy koučka, svatební koordinátorka, cestovatelka a maminka malého rošťáka

oblast působení: online, osobně Praha nebo Brandýs nad Labem

„Příprava svatebního dne je velmi náročná a specifická, díky Energy koučinku mám nástroje, jak provést svatebním dnem s pohodou, lehkostí a nadhledem.“ Každá žena (nevěsta má svou vizi a sny, jak prožít dny a nebo jen jeden v poklidu, radosti a plný lásky. Ženám vytvářím prostor, kde se mohou svěřit se svými sny a touhami. Mým cílem je pečovat o nevěsty, družičky, ale i maminky či ženy, které chtějí nalézt to co jim v životě chybí, tak aby začaly využívat všechen svůj potenciál a prožili ať už jeden den nebo celý svůj život v harmonii, radosti a hojnosti. A co víc, jako energy koučka Vám ukážu jak si vychutnat tento den plnými doušky, což přinese nejen pozitivní Váš svatební den, ale i spokojené a harmonické manželství. V mém portfoliu najdete nejen organizaci jednoho úžasného dne, ale i webináře, 1:1 poradenství nebo kreativní workshopy.

3. běh –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ podzim 2023
IMG_6079 (2).JPG

Olga Huspeková

energy koučka, mentorka, lektorka, školitelka zakladatelka Elixír tours s. r. o., Elixír akademie s. r. o,  Elixír studio s.r.o.

oblast působení: online, osobně Praha

Je pro mě přirozené pomáhat ženám napříč všem věkovým kategoriím měnit jejich životy k lepšímu: žít naplněný život - bez bolesti, bez strádání, spokojeně a aktivně do vyššího věku. Již téměř 20 let patří brand "Elixír" na špičku mezi společnostmi, které se věnují volnočasovými aktivitami žen a jejich rodin - cestování (Elixír tours s. r. o.), vzdělávání (Elixír akademie s.r.o) a cvičení zaměřené na prevenci a zmírnění bolesti zad (Elixír studio s. r. o.) Setkáte se se mnou ve skupinových a individuálních kurzech cvičení, ve videích na portále elixironline.cz, na koučovacích sezení 1:1, na cvičebních víkendech v ČR i v zahraničí v Evropě a exotice (více na elixiractive.cz)

DSC01353.jpg

Eliška Kunt

Energy koučka a průvodkyně žen, autorka Retreatů pro maminky a podcastu Od mámy pro mámy, maminka dvou malých dětí

oblast působení: online, osobně Liberec

Být sama změnou, kterou chci vidět kolem sebe - to je moje motto, které mě přivedlo i ke koučování. Založila jsem Retreaty pro maminky, které vznikly jako bezpečný prostor pro ženy v mateřství. Prostor, kde mohou být samy sebou, se svými myšlenkami a pocity, setkat se se stejně naladěnými ženami a odpočinout si od každodenního shonu. Organizace pobytů, ženských kruhů a koučování jsou mé srdcové aktivity vyvažující kariéru architektky. V životě balancuji svou strategickou energii s péčí v mateřství a ukazuji tak ženám, že každá může žít svou vlastní verzi spokojenosti v mateřství - bez porovnávání se, tlaku na výkon a přehnaných nároků sama na sebe a v lehkosti.

M_Vystavel_profil_foto (1)_edited.jpg

Martina Vystavěl

Energy koučka, konzultantka na marketingovou strategii pro začínající a malé podnikatele

oblast působení: online, osobně Praha a okolí

Když si v životě s důvěrou dovolíte odhalit příčinu toho, co Vás trápí, začnou se dít opravdu veliké a hluboké věci. Mým cílem je koučovat a pečovat o klienty, kteří si dovolí hledat odpovědi na otázky. Já jsem si otázky začala pokládat už od teenage věku. Nikdo mě ale nebyl schopný navést tam, kam bych v tu dobu potřebovala. A tak jsem se na nějaký čas ponořila do seberozvojových kurzů a šla hlouběji a hlouběji. To mi přineslo spoustu nových objevů na rovině toho, jaká jsem, jaká chci být a otevřelo mi to unikátní cestu poznání, jak dosáhnout své rovnováhy.

2168CA88-0880-44D0-85F6-3CFF4838E01B (1).jpeg

Soňa Maierová 

Energy koučka, Mentorka osobního rozvoje a Kosmetická terapeutka propojujíci krásu vnější a vnitřní, autorka projektu Elixír života

oblast působení: online, osobně Liberec

Každý den je jedinečný a každý den máš příležitost změnit svůj život. Věřím tomu, že v každém z nás je ukrytý velký potenciál, který často čeká na to, až ho v sobě objevíme, naplno ho začneme využívat a díky tomu obohatíme svět. Je to jeden z nejúčinnějších nástrojů , který jde do hloubky a to vše s respektem, laskavostí ale zároveň klade důraz na výzvy a důslednost. Energy koučink ve své praxi kombinuji s mentoringem, pomáhám ženám nalézt rovnováhu v oblasti pracovní i soukromé, najít cestu a odvahu být  samy sebou , jít za svými sny, nalézt znovu svoji vnitřní sílu a propojit krásu vnější a krásu vnitřní . Každá z nás má svůj jedinečný dar ~ pojďme ho společně objevit a nalézt váš Elixír Života.

kaja-ezgif.com-webp-to-jpg-converter.jpg

Karolína Kapitánová

Energy koučka, ředitelka NF La Vida Loca, maminka a autorka konceptu Energie v nezisku

oblast působení: online, osobně Praha a okolí

Jsem Karolína, ředitelka NF, průkopnice konceptu Energie v nezisku a maminka dvou báječných holčiček. Díky svému naprosto jedinečnému konceptu "Energie v nezisku" se mi podařilo propojit dvě zdánlivě nepropojitelné oblasti. Energetický koučink a neziskový sektor. Principy energetického koučinku a Teorie 4 energií, lze totiž velmi krásně zasadit do prostředí nezisku. Energie Vám přinesou cenné know how, nejen pro osobní růst, ale i v oblasti leadershipu, komunikace, finančního řízení, ale  i v mnoha dalších oblastech. Pomáhám především v oblasti energie v týmu, partnerství, Work - Life balance, nastartování vašich projektů, vedení lidí.

MH - fotka.jpg

Monika Hauptvogel 

Energy kouč&healer na cestě k porodu a sobě samé, autorka konceptu Cesta k porodu, zakladatelka projektu Victoriana

oblast působení: online, osobně Praha

Příprava na porod je komplexní záležitost a díky Energy koučingu mám nástroje, které pomáhají ve všech oblastech a posouvají tak přípravu k porodu na úplně jinou úroveň. Připravuji ženy na hladký a přirozený porod mentálně, psychicky a fyzicky. Jsem máma 2 malých dětí, která skrz porody našla svou nezdolnou vnitřní sílu. Díky komplexní přípravě na porod a porodu samotnému můžeme najít opravdové ženské sebe-vědomí, vnímat svou intuici a ukotvení se v sobě samé. Během porodu se může zrodit nejen miminko, ale i žena. Má příprava k porodu je komplexní a jedinečná, tak aby byl porod v režii ženy, byl hladký,  přirozený a bez komplikací. Jsem přesvědčena, že jsme dokonale vybaveny k tomu porodit dítě.

Arkaya_uprava_01 – kopie.jpg

Vendula Uhlířová

Energy koučink, práce s tělem

oblast působení: osobně Praha

+420 606 840 840

wendy.uhlirova@gmail.com

Vedu ženy, aby ze svého těla uvolnily nebo přepsaly to, co jim v životě neslouží, co jim brání na cestě k radostnému prožívání, aby cítily radost ve svém nitru. Znovu začaly vnímat a cítit části těla, které aktuálně nevidí, nevnímají, vytěsňují. A nebo se nechaly prostě jen opečovat skrze dotek, dopřály čas sobě. Cesta se pro každou odvíjí jinak, individuálně. Ať už skrze dotek anebo bez doteku.

2. běh –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ Jaro 2023
ezgif.com-webp-to-png.png

Mgr. Bc. Dominika Boček

Energy kouč, psychoterapeutka EFT, lektorka, autorka konceptu Magnetické rodičovství, spoluautorka dvou bestsellerů, zakladatelka a CEO ve společnosti T.M.D. NewGeneration, strategická ředitelka nadačního fondu La Vida Loca, garant projektu OSF-Životní příběh

oblast působení: online, osobně Praha

Vím, že náš život není pouze o nás samotných. Je o všech, jejichž života se dotkneme a způsob, jakým se jej dotýkáme. Mým dotekem ten Váš rozzářím Vaší vlastní autentickou energií, do které se zamilujete a povede Vás přesně tam, kam máte jít. Jsem maminkou té nejúžasnější československé holčičky, ženou čarovnému muži, dcerou milující své rodiče a laskavou, nicméně velmi pevnou a důslednou Energy koučkou. Celý můj život jsem měla dar, který se během mé životní cesty stal mým posláním, moji vášní, mým absolutním naplněním a věřím, že i mým jedinečným příspěvkem společnosti a všem se kterými se ve své praxi každý den setkávám. Tím darem je bezprostřednost, přirozená autenticita a obrovský zájem o příběhy ostatních. Umím se napojit na srdce každé lidské bytosti, na její čisté jádro. Lidé se mi přirozeně otevírají, odkrývají své společenské masky, svěřují mi své nejniternější bolesti i přání. Cítí důvěru. Cítí, že mohou být sami sebou a nebudou souzeni, nebude jim ublíženo, ať už mi svěří cokoliv.

ezgif.com-webp-to-jpg.jpg

Markéta Elsheikh

Energy koučka a mentorka, právnička, lektorka arabštiny, bojovnice za dobro.

oblast působení: online, osobně Praha

Od dětství miluji slova a jejich sílu a díky certifikaci na Energy Kouče jsem pochopila, že prostřednictvím slov a jejich energie chci pomáhat jako Energy Koučka ostatním. I volba mého prvního povolání právničky souvisela s mojí vášní ke slovům a ke komunikaci. Později jsem vystudovala kulturu a jazyk Blízkého východu (arabštinu) a neustále mě fascinující cizí jazyky a kultura. Má osobní zkušenost s každodenním životem s cizí kulturou, myšlením a jiným pohledem na svět mi pomohla získat na sebe a mojí kulturu zcela nový pohled. Slova a naše přesvědčení zásadně určují to, jak vypadá náš život a zda prožíváme radost. Změníme-li slova, změníme svůj život. To není jen fráze, ale mé poslání, jak pomáhat lidem na cestě k radostnějšímu životu pomocí slov. Vědomé používání slov je magie, kterou chci s láskou předávat ostatním, ať už v rámci 1:1 Energy Koučinku, v kurzech nebo webinářích.

ezgif.com-webp-to-jpg (1).jpg

Michaela Kopková

Energy koučka a mentorka zdravého životního stylu, zakladatelka a provozovatelka eshopu a online poradny energymama.cz

 

oblast působení: online, osobně Praha

Věřím, že zásadním faktorem pro zdravý, šťastný a naplňující život je péče o sebe, o své fyzické tělo a také o své vnitřní já. A právě tuto celostní péči zprostředkovávám ženám a maminkám zejména v období plánovaného početí, těhotenství, kojení, v období prvních příkrmů a i dále po celou dobu mateřství. Předávám své osobní zkušenosti, znalosti ze světa zdraví a výživy, které díky energy koučinku propojuji s péčí o naši duši. Pomáhám ladit fyzické a hormonální zdraví, vnitřní spokojenost, harmonii i štěstí a tento komplexní přístup promítám do svého eshopu, online poradny i osobních konzultací. Opečovávat bychom se měly v každé naší životní fázi a v mateřství obzvlášť. I v tomto období na našich potřebách záleží.

ezgif.com-webp-to-jpg (2).jpg

Lucia Sarah Serugová

Cappuccino CoachBusiness & Charisma mentorka, Energy coach pre ženy

oblast působení: online, osobně Bratislava a Praha

Verím, že každá žena môže žiť úspešný a naplnený život - a mojou misiou je jej ho pomôcť vytvoriť. Verím vo svet, v ktorom si ženy nekompromisne plnia svoje sny - a ak jedna cesta nevyjde, je tu tisíc ďalších, ktoré im pomáham objaviť.  Som mama, milujúca partnerka, mentorka, lektorka a v neposlednom rade pomáham ženám budovať charizmaticú osobnú značku a profitabilný biznis. Vo svojej praxi kombinujem business mentoring, marketingové stratégie, prácu s charizmou a vnútornou energiou a vediem tak ženy k tomu, aby sa stali líderkami - vo svojich životoch i v biznise.  Sny si treba plniť, dámy - a ak neviete, kde začať, som tu pre vás vždy pripravená vás podporiť🔥

image_6483441_31__1.jpg

Eva Adora Lyght

Energy & Transformation Coach, Mentor, Konzultant, Artist, Digital Creator

oblast působení: online, osobně Bratislava a Malacky

Som Energy a Transformation Coach a mojím poslaním je pomáhať ambicióznym a vedomým ženám identifikovať a prekonávať výzvy, ktoré im bránia v dosahovaní ich cieľov v živote a v podnikaní. Hĺbkovo rozumiem tomu, ako pomôcť ľuďom zmeniť ich životy, či už ide o manažovanie svojej energie, efektívne stanovovanie cieľov, vypracovanie stratégií na zvýšenie produktivity alebo začatie/zlepšenie podnikania, rast a rozvoj nových zručností alebo prekonanie vnútorných blokov a limitov.

ezgif.com-webp-to-jpg (3).jpg

Ing. Miroslava Frydrychová

Transformational Business Coach, Mentor for Company Culture

oblast působení: online, osobně Praha

Energy koučink mi dává další nástroje podpory business lídrů v naplňování jejich vizí a rozvoje firemní kultury podporující naplňování individuálního potenciálu. Měla jsem to velké štěstí být celý svůj profesní život podporou a partnerem lídrů nadnárodních společností v roli HR manažera a designera firemní kultury. Vytvářím firemní prostředí opírající se hodnoty jako respekt, důvěru a transparentnost. Vystudovala jsem Univerzitu Pardubice, ekonomický obor. Mluvím anglicky a francouzsky. V roce 2021 jsem se stala certifikovaným koučem ICF a dál své koučovací kompetence rozvíjím jako transformační kouč a kouč pro skupiny. Aktuálně spolupracuji s Koučink Akademií Libchavy na výcviku HR manažerů pro posílení jejich role partnera CEOs. Jsem máma osmileté dcery, partnerka, dcera a kamarádka. Zajímám se o Ayurvedu a celkově zdravý životní styl. Ráda se setkávám s novými lidmi a poznávám inspirativní místa. Léto ráda trávím na Menorce.

1. běh –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ podzim 2022
IMG_3258.jpeg

Ing. Eva Behenská, MBA

Energy Coach, pohybová terapeutka, autorka knihy Jsem po porodu, zakladatelka Skvěle v těle

oblast působení: online, osobně Praha

Naše geniální tělo s námi komunikuje a my mu často nerozumíme jednoduše proto, že nás to nikdo nenaučil. Dovolte mi tlumočit hlas Vašeho těla prostřednictvím psychosomatiky, diagnostiky a vývojové kinezilogie, kterým se úspěšně věnuji od roku 2007. V mém portfofoliu naleznete individuální programy, konzultace a koučink, webináře i hromadné kurzy.

alena hořejšová.jpg

Ing. Alena Hořejšová

Energy Coach, maminka a duší umělkyně

oblast působení: online, osobně Praha

 +420 739 545 450

a.losikova@seznam.cz

Už dříve za mnou chodili lidé, abych je vyslechla, abych jim řekla svůj pohled na jejich situaci a odjakživa vím, že mám dar naslouchat a pomoci lidem cítit se lépe. Díky mojí vnitřní energii Pečovatelky je koučování odjakživa mou přirozenou součástí. Díky Energy Coach Certification jsem si to mohla zvědomit a těším se, že teď budu moci pomáhat ještě více. Má nejčastější témata, s čím se na mě ženy obrací, jsou jednoznačně vztahy s přáteli, vztahy v rodině nebo v práci.

image_6483441.JPG

Patrícia Makýšová

Energy Coach, máma, partnerka

oblast působení: online, osobně okolí Bratislavy

Som mamina, partnerka a milovníčka koní. Som žena, ktorá na svojej ceste musela nájsť opäť iskru a lásku k životu ale hlavne sama k sebe. Prešla som si dlhou a náročnou cestou. Dnes tu však stojím pripravená pomôcť ďalej . Spojila som svoje životné skúsenosti spolu s nástrojmi energy koučovania. Mojim poslaním spolu s Vami je nájsť stratenú iskru a zamilovať sa do života.

Martina Novotná.jpg

Ing. Martina Novotná, ACC

Energy Coach, team Coach, mentorka pozitivního myšlení, tvůrkyně diářů

Mou vášní je probouzet radost z uvědomění, vytvářet uchopitelné strategie, pomáhat klientům hledat jejich flow a dostatek energie ke zvládání každodenních starostí jak v práci tak doma. Ráda rozšiřuji možnosti vědomé komunikace mezi dospělými i mezi dětmi. Energy koučkou jsem se stala, abych tyto metodiky přenesla do škol a školek a přes ukázky práce s energií pro učitele zlepšila i životy dětí.

Energy coach logo II_white.png

Chcete se také stát Energy koučkou?

Přihlaste se do 4měsíčního programu Energy Coaching Certification pro koučky, lektorky, trenérky, terapeutky a další profesionálky, které pracují s lidmi.

bottom of page