top of page
Kvíz energetické typologie
IMG_9882.jpg
Jak na čištění dušičky.png
Online kurz pro rodiče, kteří chtějí být svým dětem oporou

Rituál Čištění dušičky učím rodiče, kteří chtějí být svým dětem oporou a chtějí s nimi budovat dlouhodobý vztah založený na důvěře. Navíc, vědomí rodiče jsou připraveni pomoci dětem s návyky duševní hygieny, tolik důležité pro jejich budoucí mentální zdraví. 

IMG_9865.jpg
V online kurzu najdete

 • výuková videa

 • konkrétní návod na Čištění dušičky (pro rodiče a děti)

 • konkrétní příklady z praxe

 • vysvětlení 4 základních pilířů pro budování zdravé osobnosti

 • rozdíly mezi čištěním dušičky u menších a větších dětí

 • doporučené věty, otázky, slova pro čištění dušičky

 • desatero čištění dušičky krok za krokem

 • v bonusové části audio pohádka O semínku

 • a mnoho dalšího

Grey Professional Modern Online Course Carousel Instagram Post.png

Co je rituál Čištění dušičky?

Časový prostor, kdy svou plnou pozornost a čistou energii věnuji pouze svému dítěti, a to v bezpečném prostředí, v čase, které je pro dítě režimově nejvhodnější.

„Jako psycholožka s devatenáctiletou praxí a maminka čtyř dětí vnímám kurz jako úžasný nástroj psychohygieny.“

Z celého srdce vám děkuji za kurz Čištění dušičky. Prošla jsem si ho a s mladšími dětmi praktikuji. Je to skvělé. Třeba se časem připojí i ostatní... :) Jako psycholožka s devatenáctiletou praxí a maminka čtyř dětí vnímám kurz jako úžasný nástroj psychohygieny. Je to báječný způsob, jak u dětí rozvíjet emoční inteligenci, jejich sebevědomí a osobní kompetence. A v neposlední řadě také díky rituálu Čištění dušičky můžeme upevňovat a prohlubovat pouto mezi rodičem a dítětem.

PhDr. Dita Fürychová, psycholožka

Proč praktikovat rituál Čištění dušičky?

Od narození do dospělosti tento překrásný rituál pomáhá vám i vašim dětem k psychické a emoční pohodě, budování silného vzájemného pouta, osobní síle, rozvoji emoční inteligence a empatickému naslouchání a naplnění základních lidských potřeb (potřeba být milován, přijímán, být součástí a být jedinečný).

vzájemné pouto

Během Čištění dušičky vybudujete vzájemné láskyplné pouto.

empatie

Rituál u dětí podporuje rozvoj emoční inteligence a učí děti empatickému naslouchání.

očištění

Díky rituálu se vám i vašim dětem uleví na duši i na těle.

pro rodiče a děti

Rituál duševní hygieny

Pokud věříte, stejně jako já, že být rodičem znamená mnohem více, než jen fyzické a materiální zajištění dítěte, jste tady správně.

 

Rituál Čištění dušičky je nástroj pro zdravý duševní rozvoj dětí a tím, že jej začnete praktikovat se okamžitě posílí váš vztah s dítětem, vaše vzájemná důvěra, vaše komunikace a vzájemná empatie.

IMG_9784.jpg
Dárek plný podpory a porozumění pro rodiny
 online kurz + koučink pro rodiče 

Balíček, který potěší celou rodinu. ❤️

 

 • V online kurzu se naučíte nádherný rituál Čištění dušičky, díky kterému se vybuduje v rodině otevřená a láskyplná komunikace.

 • Na 1:1 energy koučinku pro rodiny pak probereme vaše dotazy a vše uvedeme do praxe.

KURZ ZA JEDINEČNOU CENU VČETNĚ 60 MIN KOUČINKU!

4 490 Kč

Poukaz pro rodiny.png

Jak poukaz darovat a uplatnit?

Je to velmi jednoduché :) Podrobné instrukce vám dorazí společně s poukazem na váš e-mail.

IMG_9251.jpg

To, jak se dítě cítí během dětství, ovlivňuje celý jeho dospělý život

Tento program jsem připravila na základě mých studií sociologie, psychologie, mé 12leté koučovací praxe a především na základě mé osobní zkušenosti s rituálem čištění dušičky s mými vlastními dětmi. Věřím, že rituál Čištění dušičky se stane i vaší oblíbenou částí dne. Věřte, že je to investice do dlouhodobého láskyplného vztahu, vzájemné bezpodmínečné důvěry a otevřenosti k sobě navzájem.

 

Dopřejme našim dětem pocity bezpodmínečné lásky, přijetí a bezpečí. Darujme našim dětem to, co si jejich duše žádá a připravme pro ně každovečerní rituál Čištění dušičky.

 

S láskou,

Martina

DISCLAMER  |  Daily Energy s. r.o. a všechny nabídky na těchto webových stránkách si nečiní nárok na diagnostiku nebo léčbu jakýchkoli duševních nebo fyzických stavů, nemocí nebo jejich projevů. Před zahájením nebo ukončením užívání jakékoli formy a druhu léků se prosím poraďte se svým lékařem. Pokud máte fyzické nebo zdravotní potíže (mimo jiné: těhotenství, astma, výskyt záchvatů, srdeční onemocnění nebo panickou poruchu), měli byste okamžitě vyhledat svého lékaře.

bottom of page