top of page
IMG_3061-Edit.jpg

Pravidelná péče o vaši životní rovnováhu

Energetická kalibrace

POUZE 4 VOLNÁ MÍSTA NA LEDEN-ČERVEN 2024

Dopřejte si pravidelnou péči o vaši duši

půlroční spolupráce s koučem

Energetická kalibrace v mém podání přináší znovunastavení rovnováhy, vyčištění od toxických energií a vzorců, přehodnocení stavu, ujištění se o svých hodnotách a sjednocení osobního záměru na další období.

Dopřejte své duši úlevu, zastavení se, očištění se od všeho, co není pro Vaše nejvyšší dobro, utřídění myšlenek a získání nové inspirace z oblasti wellbeingu a energy managementu.

Ráda Vás přivítám 1
× měsíčně na individuálním energy sezení, jež se stane pravidelnou oázou pro Vaši duši.

Roční spolupráce

Úspěch je, když každý den žijeme život, ze kterého jsme nadšení

Balíček je pro vás ideální, pokud cítíte, že do svého života toužíte a potřebujete

 • zapojit také péči o svou duši

 • přinést více pozitivní a čerstvé energie

 • zahrnout pravidelnou úlevu, vyčištění a přepis nefunkčních vzorců

 • vložit setkání se mnou, člověkem, který bezmezně věří ve vaše právo na štěstí a naplněný život v hojnosti a lásce

Exkluzivní půlroční energy koučink

• 3× online setkání / 60 min

• 3× osobní setkání / 120 min

• Materiály a energy nástroje na míru

• Leden až červen 2024

46 000 Kč

včetně DPH

Pro koho je určena

Energetická kalibrace?

Milí klienti,

 

jste vědomí, vnímaví, s vysokou úrovní empatie a sebereflexe. Toužíte po naplněném a šťastném životu nikoliv jako odrazu vašeho hmotného jmění, ale jako hmatatelného odkazu vaší existence pro další generace. Třetí dimenzi jste již opustili a přesouváte se přirozeně do 4. a 5. dimenze, kde cítíte, že dokážete cokoliv.

 

Dokážete být "tady a teď", uvědomujete si limitaci času, pracujete na sobě a v rychlosti, ve které žijete, potřebujete záchytný bod, který vám pomůže se zastavit, napojit a uzemnit.

 

Energetická kalibrace vám pomůže utřídit myšlenky, harmonizovat energii, učinit rozhodnutí – kam ano, kam ne, říci některé věci nahlas bez obav z soudů a nevyžádaných rad. Naše fyzické zdraví řešíme již na preventivní úrovni, zatímco návyk pravidelné péče o naše duševní zdraví prozatím chybí. A spirituální zdraví? To společně teprve objevujeme! Spirituální zdraví je špička pyramidy, bez které je náš život jen "tady a teď" namísto víry v zítřek, v budoucnost, v lepší svět i ve své každý den lepší Já.

IMG_2227-Edit.jpg
Proč energy koučink
 • Poznáte svou vnitřní energii
  Naučíte se pracovat s vaší vnitřní energií tak, abyste byli každý den v energetické rovnováze.

   

 • Posílíte vztahy
  Využijete své energetické know-how pro upevnění svého zdraví, svých životních vztahů včetně toho nejdůležitějšího, vztahu k sobě samému.

   

 • Oprostíte se od minulosti
  Oprostíte se od všeho, co vás zbytečně drží v minulosti či negativní energii.

   

 • Naberete novou sílu
  Pocítíte novou sílu, která vás přiměje k akci, kterou jste kvůli nedostatku energie odkládal.

   

 • Posílíte sebevědomí
  Přenastavíte si svá očekávání, posílíte svou sebelásku a naučíte se věřit svému vnitřnímu hlasu

foto-109.jpg

Vaše duše si zaslouží

pravidelnou a individuální péči

Každý měsíc najít úlevu, vnitřní sílu, očistit svou energii a srovnat si myšlenky. Dlouhodobá spolupráce vám zajistí vnitřní klid, vyrovnanost a psychickou odolnost během náročných období. Sezení plánujeme individuálně dle vašich časových možností.

Volat o pomoc a setkání v momentě, když už je naše rovnováha vychýlena je často pozdě. Klíčem k dlouhodobé vyrovnanosti, životu v radosti a lehkosti je pravidelná péče o naše fyzické, duševní a spirituální zdraví.

O mně

​Energy koučink je mým původním a originálním přístupem k sobě samé. Já jsem svým nejpřísnějším klientem. Má úroveň vědomí, přístupu k životu, k práci, mým blízkým – to vše je výsledkem dlouholeté práci na sobě a mé osobní metodiky sepsané v Teorii 4 Energií.

 

Můj naplněný a šťastný život se odehrává částečně v Praze a částečně na Floridě. Se dvěma dětmi, kterým věnuji maximální pozornost a péči, s mužem, se kterým se snažíme jít příkladem ostatním, s nadací, se kterou obnovujeme víru v neziskový sektor a v dobro, s Daily Energy s.r.o., která je mou základnou pro mé myšlenky, postupy a praxi Lifestyle-wellbeing-energy-spiritual kouče, speakera a autora knih.

foto-34.jpg

DISCLAMER  |  Daily Energy s. r.o. a všechny nabídky na těchto webových stránkách si nečiní nárok na diagnostiku nebo léčbu jakýchkoli duševních nebo fyzických stavů, nemocí nebo jejich projevů. Před zahájením nebo ukončením užívání jakékoli formy a druhu léků se prosím poraďte se svým lékařem. Pokud máte fyzické nebo zdravotní potíže (mimo jiné: těhotenství, astma, výskyt záchvatů, srdeční onemocnění nebo panickou poruchu), měli byste okamžitě vyhledat svého lékaře.

bottom of page