top of page

Energy Retreat v Chateau Mcely

Nádherný Chateau Mcely, to je pohádkový zámek, kde jsme se na začátku října potkaly se skupinkou výjimečných žen, abychom tady jako už pravidelně prožily skvělý víkend a užily si nejen toto krásné místo.
Možná se také vy potýkáte s energetickými blokacemi. Na víkendovém Energy Retreatu v Chateau Mcely se setkaly ty z nás, které si již uvědomují, že bez nás a naší vyrovnané energie to nepůjde.Příprava na jedinečný galavečer. Dámy čekala přednáška Výjimečný život a portrétní focení. Líčení a úpravu vlasů zajistila vizážistka Nikola Miláčková, portrétní focení a fotografie z celého víkendu fotografka Kristýna Zbíralová.
Jakmile totiž svoje blokace identifikujeme, zvědomíme a uvolníme, zalije naše tělo, mysl i duši vlna úlevy, klidu a radosti. Radosti, která je projevem volného proudění energie v našem těle. A přesně v tomto duchu se nesl celý víkendový program.V nádherné restauraci Piano Nobile, která se pravidelně řadí mezi nejlepší restaurace v České republice, jsme si vychutnávaly jedinečné kombinace chutí.


Společný program mimo město, mimo oči našich nejbližších, v prostředí, které vybízí k pozitivnímu myšlení a duševní očistě. Věnovaly jsme se našemu tělu, mysli i duši, setkaly s příběhy ostatních výjimečných žen a samostatně i společně jsme intenzivně prožívaly každou sekundu.


Kurz míchání přírodní kosmetiky ve Zlatém sáleEnergy Retreat 2021 se velmi vyvedl a plánuji ho organizovat také v budoucnu. Exkluzivně pouze několikrát ročně a jen pro své vybrané klientky, kterým chci tímto nabídnout novou úroveň mé pomoci.Ráno jsme se potkávaly na jógové lekci ve Zlatém sále s Body&Mind Coach Ivou Barnincovou Říhovou. Během dne byl prostor na individuální jógové lekce a koučink s Martinou či odpočinek a meditace v rozhlehlém zámeckém parku.aktuální webináře a 10denní výzva jsou přesně tou ideální přípravou pro intenzivní víkend, který je již založen na základech energy managementu a práce s čistícími technikami. A já už teď ve své mysli kotvím jasnou představu nadcházejícího Energy víkendu. Nechám se vést svou intuicí a srdcem a budu se na osm výjimečných žen z vás těšit v termínu 30. 9. – 2. 10. 2022! Sledujte novinky na webu. 🙂


40 zobrazení
bottom of page