top of page
foto-112.jpg

Sekce ke stažení

Stáhněte si šablony, bestsellery, poslechněte si playlisty pro lepší den... :)

Pokud si s materiály nebudete vědět rady, budete potřebovat pomoc s jejich používáním, rozhodně mi napište na e-mail martina.opava@dailyenergy.cz Ráda Vám pomohu.

Šablony ke stažení

pyramida.png

Pyramida

Cvičím, žiju zdravě a přesto se necítím naplněná... Jste to vy?

Péče o naše fyzické tělo je velmi důležitá, ale bez péče o naši duši a naše spirituální zdraví je to jako bychom zůstali na základní škole.

 

Připravila jsem pro vás pyramidu komplexní péče o naše Já.

 

FYZICKÉ ZDRAVÍ

Základní deskou pyramidy je péče o naše fyzické zdraví. Jak o své tělo pečuji? Co do něj dávám? Jak často chodím na preventivní kontroly? Pro více tipů na péči o fyzické tělo srdečně doporučuji certifikovanou energy koučku Evičku Behenskou a její Instagramový profil.

DUŠEVNÍ ZDRAVÍ

Střední část pyramidy vyplňuje naše duševní zdraví. To, jak dokážeme vědomě prožívat emoce,  jak je umíme zpracovat a pustit, to vše patří k péči o naše duševní zdraví. Naše mentální hygiena, denní návyky, interakce se světem kolem nás, jak si dokážeme vytyčit své hranice a říct ANO příležitostem a NE prokrastinaci a mnoho dalšího. V těchto otázkách se neváhejte obrátit na absolventky mého certifikačního programu Energy Coaching Certification.

 

SPIRITUÁLNÍ ZDRAVÍ

Nejvyšší část pyramidy symbolizuje naše spirituální zdraví. Naši vnitřní víru. Věřit v sebe, ve své kompetence, své sny a své poslání je nejvyšší formou péče o naši celistvou bytost. Bez víry nedokážeme plánovat v souladu s našim posláním. Bez víry v to, co děláme, říkáme, v to, jak žijeme, nedokážeme čistě předávat energetickou stopu následujícím generacím. 

Věřit znamená ovládat svůj strach. Věřit znamená umět se oddat. Věřit znamená každou svou buňkou se napojit na jiskřivou pozitivní vibraci lásky. 

 

Máte k mé pyramidě otázky?

Neváhejte si rezervovat bezplatnou 30 min konzultaci.

šablony daily energy.png

Strom pomoci

2.png

Posiluji své vztahy

šablony daily energy.jpg

Kdo skutečně jsem?

8.png

Jsem jedinečná

4.png

Opouštím staré vzorce

9.PNG

Jak si užít dovolenou

šablony daily energy.png

Cesta za šťastnějším Já

šablony daily energy (1).png

Myšlenky mám pod kontrolou

10.PNG

Plán jídelníčku na týden

5.png

Jak se udržovat ve vysoké energetické vibraci

1.png

Plánování týdne

7.png

Prokrastinace není pro mě

Čištění dušičky
krok za krokem

Metoda čištění energetických bloků, posilování vztahového pouta, upevňování vzájemné důvěry a ujištění se o bezpodmínečné lásce. Se svými dětmi tuto metodu praktikuji již 6 let a sama vidím, jak obrovský přínos pro jejich osobnostní růst Čištění dušičky je. 

Playlisty podle 4 energií

Bojovník

Pečovatel

Stratég

Společnice

Meditace

Vision board 2023

Záznam webináře

Mé materiály, tipy, nástroje, seznamy a osobní doporučení jsou výsledkem mé 15leté práce, proto věřím, že je využijete pro svou vlastí potřebu a nikoliv pro jejich kopírování či šíření bez mého vědomí. Děkuji!

bottom of page